Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Permis suspendat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Permis suspendat

Buna , mi-a fost suspendat permisul in 2017 cunducerea sub influența alcool , dosar penal in care mi-a dat amenda penală , și cele 10 luni de închisoare dintr-un dosar mai vechi, am făcut apel la Oradea și acum aștept de la curtea constutionala decizie dacă fac sau nu cele 10 luni, ok . Întrebarea este cum rămâne cu permisul, eu nu condu de aproape 3 ani și o sa mai dureze vreo 2 , poliția nu vrea să-mi dea dovada , ce pot sa fac? Va mulțumesc pentru cine vrea sa m-a ajute poate caută dosar (444/266/2019)
Permisul dvs va fi anulat, nu se poate face nimic.