Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna seara ,începând din jurul.orei 15 nu mai pot sa ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna seara ,începând din jurul.orei 15 nu mai pot sa raspund ...

Buna seara ,începând din jurul.orei 15 nu mai pot sa raspund la intrebari,apar doar optiunile pt citează și raportează abuz.Multumesc.
1. incercati sa schimbati browserul
2. rulati windows updates daca folositi acest sistem de operare
Bună ziua,

Am văzut că ați postat aseară, înseamnă că s-a rezolvat problema :)
Buna dimineata,in contimuare imi apar doar 2 optiuni citeaza si raportează abuz.Am raspuns doar folosind opțiunea citează.Raspund de pe tel mobil ..

Manuela Rășină a scris:

Bună ziua,

Am văzut că ați postat aseară, înseamnă că s-a rezolvat problema :)

Folosesc telefonul mobil,nu imi dau seama in ce consta problema ..O zi buna.

Adrian Dimitriu a scris:

1. incercati sa schimbati browserul
2. rulati windows updates daca folositi acest sistem de operare