avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 140 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna seara ,începând din jurul.orei 15 nu mai pot sa ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna seara ,începând din jurul.orei 15 nu mai pot sa raspund ...

Buna seara ,începând din jurul.orei 15 nu mai pot sa raspund la intrebari,apar doar optiunile pt citează și raportează abuz.Multumesc.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
1. incercati sa schimbati browserul
2. rulati windows updates daca folositi acest sistem de operare
Bună ziua,

Am văzut că ați postat aseară, înseamnă că s-a rezolvat problema :)
Buna dimineata,in contimuare imi apar doar 2 optiuni citeaza si raportează abuz.Am raspuns doar folosind opțiunea citează.Raspund de pe tel mobil ..

Manuela Rășină a scris:

Bună ziua,

Am văzut că ați postat aseară, înseamnă că s-a rezolvat problema :)

Folosesc telefonul mobil,nu imi dau seama in ce consta problema ..O zi buna.

Adrian Dimitriu a scris:

1. incercati sa schimbati browserul
2. rulati windows updates daca folositi acest sistem de operare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acces blocat in forum !!! Cocollino Cocollino Nu stiu de ce, dar constat ca am accesul blocat in Forum. Am gresit cu ceva sau...ce s-a intamplat?? Ce pot face sa fiu deblocata? Nu pot raspunde mesajelor ... (vezi toată discuția)
Probleme la calculator sau de la yahoo? CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Buna seara, Am o problema cu e_mailurile de la Yahoo. In afara de avocatnet nu pot deschide alte e-mailuri. Ieri nici e-mailurile cu alerte de la ... (vezi toată discuția)
Descriere consultant pakos pakos Buna ziua, am incercat aseara sa adaug o descriere la consultant, apas butonul salveaza, ma trece in fereastra de invitatii, iar apoi cand verific nu apare ... (vezi toată discuția)