Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ajutor 41,5% la program redus
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ajutor 41,5% la program redus

Ajutor 41,5%
Pot solicita cei 41,5% pentru o angajată care a avut șomaj tehnic in luna mai cf .oug 30/2020 si din iunie de cand a revenit la munca i s-a redus programul la 4 ore/zi?
econo, utilizator