Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Evaluare apartament Vatra Luminoasă
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Evaluare apartament Vatra Luminoasă

salut tuturor.as avea o intrebare daca exista cineva care poate sa-mi raspunda.de fapt este vorba de o informatie,la cat este evaluat in grila notariala un apartament in cartierul vatra luminoasa an de constructie 1965 compus din 2 camere semidecomandat,1 baie,1 bucatarie,balcon tip logie, parche din constructie stejar suprafata construita 63 mp,suprafata utila 44 mp,blocul este reabilitat termic ferestre termopan.am cautat pe site-ul oficial al camerei notarilor publici bucuresti dar nu am gasit zona vatra luminoasa.banuiesc ca notarii privati au aceiasi grila de evaluare a propietatilor preluate tot de la camera notarilor publici.va multumesc
Da, sunt aceleași grile ca si cele de pe internet.
Identificați întâi strada pe lista, apoi vedeti indicativul. Ulterior căutați pagina respectiva.
Însă mai simplu ar fi să vă adresați unui birou notarial din zona.
buna ziua.strada am gasito pe grila notarilor publici insa nu este si indicativul.cred ca este publicata incomplet
vatra luminoasa figureaza in opisul acela de la camera notarilor publici 48/A2,B2 si ei nu au publicat decat pana la 47/B3 prin urmare nu gasesc
Vatra luminoasa figureaza in zona 48/a2. Apartamentul este confort II deci ii regasiti valoarea in tabelele de la pagina 117. La ce etaj este situat apartamentul si care este anul constructiei?
anul de constructie 1963 etajul 1 multumesc pentru raspuns am sa caut in opisul camerei notarilor publici la pagina 117 asa cum ati spus