Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Buna ziua referitor la OUG 130 /2020 pot beneficia de ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Buna ziua referitor la OUG 130 /2020 pot beneficia de suma oferita ...

Buna ziua referitor la OUG 130 /2020 pot beneficia de suma oferita ca ajutor pt intreprinderile mici daca detin un PFA cu domeniu de activitate coafor si comert cu amanuntul; infiintat in iunie insa neputand profesa din cauza COVID.ULUI?
Ați fi putut primi bani pentru comerț cu amănuntul (cu excepția autovehiculelor și motocicletelor), dacă PFA-ul era înregistrat înainte de 1 februarie 2020. Lista completă a domeniilor este la www.avocatnet.ro/articol_554... .
georgehari, utilizator