Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua!Mama mea a intrat in posesia pensiei de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua!Mama mea a intrat in posesia pensiei de urmas in valoare ...

Buna ziua!Mama mea a intrat in posesia pensiei de urmas in valoare de 875 lei!Intrebarea este pensia de urmas se va mari incepand cu data de 1 sept?? Multumesc
Da.
Cu 14%
Va multumesc frumos!

Carp Mircea a scris:

Da.
Cu 14%