Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Manager proiect
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Manager proiect

O persoana cu studii medii, poate fi incadrata in munca la o firma de consultanta in afaceri? Daca da, pe ce post? Mentionez ca firma va acorda consultanta pe programul Casa Verde.
Pentru cursul manager de proiect, este nevoie de studii superioare?
Ionecu012, utilizator
Pentru manager proiect : Nivelul de studii - 4 (studii superioare)
Totusi, cursul Manager de proiect se face si cu studii medii.