Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! In anul 2019 am anjgajat someri peste 45 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! In anul 2019 am anjgajat someri peste 45 ani, mai ...

Buna ziua! In anul 2019 am anjgajat someri peste 45 ani, mai exact in data de 14.08.2019. Am depus cererea de subventie in data de 5.11.2019. Ajofm Ialomita mi a raspuns in data de 4.12.2019, ca nu au fonduri. In data de 5.09.2020. Ajofm a primit bani pentru subventii, dar imi spun ca nu ma mai incadrez, deoarece a trecut 1 an de la data angajarii” Este corect? Ce vina am eu daca ei nu au avut bani?
Regulament Forum Avocatnet.r0

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Înregistrarea sub alt nume a aceleiaşi persoane se numește "clonă", iar aceasta practică nu este acceptată în nicio comunitate online. Consecinta este blocarea tuturor clonelor și suspendarea temporară (7 zile) a contului principal.

Care este contul principal?

Acesta sau @sirconprest@gmail?
www.avocatnet.ro/forum/discu...