avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 441 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! In anul 2019 am anjgajat someri peste 45 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! In anul 2019 am anjgajat someri peste 45 ani, mai ...

Buna ziua! In anul 2019 am anjgajat someri peste 45 ani, mai exact in data de 14.08.2019. Am depus cererea de subventie in data de 5.11.2019. Ajofm Ialomita mi a raspuns in data de 4.12.2019, ca nu au fonduri. In data de 5.09.2020. Ajofm a primit bani pentru subventii, dar imi spun ca nu ma mai incadrez, deoarece a trecut 1 an de la data angajarii” Este corect? Ce vina am eu daca ei nu au avut bani?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:39, 14 Septembrie 2020
Regulament Forum Avocatnet.r0

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Înregistrarea sub alt nume a aceleiaşi persoane se numește "clonă", iar aceasta practică nu este acceptată în nicio comunitate online. Consecinta este blocarea tuturor clonelor și suspendarea temporară (7 zile) a contului principal.

Care este contul principal?

Acesta sau @sirconprest@gmail?
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

In aprilie 2019 am depus cerere pentru subventionarea locurilor ... sirconprest@gmail.com sirconprest@gmail.com In aprilie 2019 am depus cerere pentru subventionarea locurilor de munca pentru someri cu varsta peste 45 ani.Nefiind fonduri nu am fost contactati.In august ... (vezi toată discuția)
O doamnă îmi șterge mereu întrebările Hamarsold300 Hamarsold300 O doamnă îmi șterge mereu întrebările, nu știu ce are cu mine. (vezi toată discuția)