Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am fost prins prima data beat la volan.mi sa suspendat ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am fost prins prima data beat la volan.mi sa suspendat permisul.a ...

Am fost prins prima data beat la volan.mi sa suspendat permisul.a doua oara mam suit iar baut si cu permisul suspendat.Sunt 2 dosare intr-un interval de 1 luna.ce pot poti?
Sa fiti trimis in judecata si condamnat.
~ Conținut șters la cerere ~
Si daca mi se anuleaza permisul trebuie sa fac scoala din nou

Av. Liviu Voinea a scris:

2 dosare
3 infractiuni
Sanse mari de condamnare si permis anulat.

~ Conținut șters la cerere ~