Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... o mama care naste fiind minora are dreptul la concediu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

o mama care naste fiind minora are dreptul la concediu medical ...

o mama care naste fiind minora are dreptul la concediu medical postnatal da sau nu?
Ce statut are mama, salariata, elevă etc.?