Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! La sfarsitul mandatului de Primar au ramas ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! La sfarsitul mandatului de Primar au ramas zile de ...

Buna ziua!
La sfarsitul mandatului de Primar au ramas zile de concediu de odihna neefectuate.
Zilele de concediu de odihna neefectuate pana la terminarea mandatului se pot plati?
Mentionez faptul ca primarul a fost reales pentru un nou mandat!
Multumesc!
Da. zilele de concediu de odihna neefectuate pana la terminarea mandatului se pot plati ...
Multumesc frumos!
Sa inteleg ca daca cererea de plata a concediului de odihna pentru zilele neefectuate pana la terminarea mandatului de primar(in urma cu 18 luni) nu va fi onorata, am sanse reale de castig in instanta?
Este posibil sa castigati in instanta ...
Multumesc frumos!