Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara! Am o rata la TBI si m-au sunat sa imi ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara! Am o rata la TBI si m-au sunat sa imi spuna ca daca ...

Buna seara! Am o rata la TBI si m-au sunat sa imi spuna ca daca nu platesc 500 de lei pana vineri imi fac executare silita. Ce inseamna asta? Eu nu am nimic pe numele meu, imi pot pune oprire pe salariu?
Da.
Chiar dacă nu aveti bunuri imobile,mobile pe numele dvs veniturile salariale realizate pot sa fie poprire.