Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dacă limitele pedepsei s-au redus și au rămas intre ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dacă limitele pedepsei s-au redus și au rămas intre 8 luni ...

Dacă limitele pedepsei s-au redus și au rămas intre 8 luni și 3 ani și 4 luni apoi aceste limite se majorează cu jumătate care ar fi noile limite? Mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~