Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cine nu are ce face și tot îmi șterge întrebările ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cine nu are ce face și tot îmi șterge întrebările ? Dacă ...

Cine nu are ce face și tot îmi șterge întrebările ? Dacă tot nu vreți să răspundeți , nu răspundeți, dar nu le mai ștergeți mereu. Nu știu ce tot aveți cu mine .
Este o conspirație probabil cu ramificații intergalactice.
sincer si fara rautate, dar cu nervi.. cred ca aveti probleme la cap, altfel, nu imi explic... v-ati facut numai azi 2 conturi... ce om normal la cap ar face asta??
luati pastile, mai iesiti la aer, apucati-va de tricotat, luati pasunile alea la pas... faceti ceva, gasiti-va alt forum, or mai fi si altele...chiarasa, casunarati pe noi???
gi-jane2, moderator