Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum se procedeaza in cazul in care un vanzatorul vinde ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum se procedeaza in cazul in care un vanzatorul vinde masina ...

Cum se procedeaza in cazul in care un vanzatorul vinde masina cu vicii ascunse?
~ Conținut șters la cerere ~
Un cumparator prudent nu cumpara fara asistenta de specialitate o masina veche.Face o inspectie tehnica.