Forum Discuţii juridice Executare silită Am un procès de executare silita a asoc.de prop. Ce ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am un procès de executare silita a asoc.de prop. Ce se intimpla ...

Am un procès de executare silita a asoc.de prop. Ce se intimpla cu procesul meu , daca asoc.de prop.nu a actualizat actele la judecatorie?
La ce acte va referiti?