Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua !Am urmatoarea intrebare :inainte de a ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua !Am urmatoarea intrebare :inainte de a ramane in concediu ...

Buna ziua !Am urmatoarea intrebare :inainte de a ramane in concediu de creștere copil , am lucrat la 2 firme, una din ele cu jumătate de normă, daca vreau sa ma întorc la munca pt suplimentul de inserție, trebuie sa ma întorc la ambele ?Nu e posibil sa ma întorc doar la cel cu jumătate de normă?Multumesc anticipat!

Trebuie sa reveniti la ambele locuri de munca ...