Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Tva-ul este deductibil la serviciu mercantizare si ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Tva-ul este deductibil la serviciu mercantizare si administrare gama produse si serviciu logistic?

Buna ziua!va rog ajutor in legatura cu inregistrarea in contabilitate a facturilor primite de la clienti cu serviciu mercantizare si administrare gama produse si serviciu logistic .Ma intereseaza daca tva-ul este deductibil .
george-neagu, moderator