Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... în baza legii referitor la domiciliul în localitate ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

în baza legii referitor la domiciliul în localitate poluată ...

în baza legii referitor la domiciliul în localitate poluată peste 30 ani ce fel de cerere de pensionare trebuie?am vechime 28 de ani.
anticipată sau limită de vârstă?
ovidiu1957, utilizator
mulțumesc f mult și sănătate