avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 519 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua am un gard din sârmă stâlpii de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua am un gard din sârmă stâlpii de rezistenta fiind ...

Bună ziua am un gard din sârmă stâlpii de rezistenta fiind din lemn aș dori în locul sârmei să pun scândură de lemn ma folosesc tot ce aceeași stâlpi pentru că sunt buni și nu ies din ansamblul anterior nu il maresc nu nimic doar înlocuiesc sârmă cu scânduri îmi trebuie autorizație?

Alte discuții în legătură

Autorizatie reparatie gard gogutu85 gogutu85 Buna ziua, doresc sa stiu daca am nevoie sa obtin autorizatie de constructive/reparative pentru un gard din beton si fier, care se deterioreaza, de asemenea ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de constructie lilicrin lilicrin Situatia este urmatoarea : as dori sa refac gardul ce imprejmuieste imobilul. Gardul actual este din sarma si stalpi din lemn pentru sustinere. Eu vreau sa ... (vezi toată discuția)
Amenda multipla de primarie 25dog 25dog Buna ziua, am o nelamurire legata de imprejmuirea unui teren fara Autorizatie de Construire. Momentan am imprejnuit tot terenul cu stalpi metalici si plasa de ... (vezi toată discuția)