Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua. O judecatoare care are un credit la banca ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua. O judecatoare care are un credit la banca BRD, are ...

Buna ziua.
O judecatoare care are un credit la banca BRD, are voie sa prezideze un proces in care este implicata banca BRD ( si evident sa decida in favoarea bancii) ?
Este oare normal ca o sesizare la CSM depusa in Ianuarie sa nu primeasca inca un raspuns?
Nu are sens sa va bazati pe o sesizare la CSM in acest caz.
Recuzarea poate fi suficienta cat sa va luptați in instanta dar sa aveti si ceva la baza.