Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lucrez la o Firmă de curățenie si ne dau bonuri de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lucrez la o Firmă de curățenie si ne dau bonuri de 9,5 mai ...

Lucrez la o Firmă de curățenie si ne dau bonuri de 9,5 mai sunt valabile sau patroni pot sa de orce valoare este legal si lucrez in tura de noapte nu se plateste spor de noapte ne trecut la contract de 8 ore
Incepând cu luna octombrie 2020, valoarea nominală a unui tichet de masă, stabilită potrivit prevederilor art. 33 din Normele metodologice de aplicare a Legii nr. 165/2018 privind acordarea biletelor de valoare, aprobate prin Hotărârea Guvernului nr. 1.045/2018, nu poate depăşi cuantumul de 20,01 lei.