Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Prejudiciu evaziune fiscala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Prejudiciu evaziune fiscala

Salut! Puteti sa imi spuneti cum se calculeaza prejudiciul in cazul unei evaziuni fiscale? Sa presupunem ca nu s-au declarat 300 de mii de euro. Care ar fi prejudiciul aici? Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc!
trandafir2, moderator