Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Care este procentul pentru indexarea pensiilor ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Care este procentul pentru indexarea pensiilor militare de stat ...

Care este procentul pentru indexarea pensiilor militare de stat din luna ianuarie 2021?
3,8 dacă nu se modifică Legea 223/2015