Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Blogurile anului 2009
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Blogurile anului 2009

Deoarece blogurile sunt noul "trend" privind informatia pe internet, as dori sa va intreb care sunt, in opinia dvs, cele mai interesante bloguri pe care le-ati citit in 2009? Ce va asteptati sa gasiti pe aceste bloguri in 2010?
[ link extern ]

Eu am urmat cursurile de Metoda Silva. De aceea am gasit si ma astept sa gasesc si in continuare informatii utile pe acest blog.

Celor care n-au facut cursurile, poate acest blog nu le spune prea multe... sau dimpotriva, poate le trezeste interesul :D

tanguera, utilizator
[ link extern ]

un blog cu informatii despre legislatia din IT si nu numai.