Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitatea pentru un SRL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitatea pentru un SRL

Buna ziua,
Pt un SRL cu cod CAEN 8219 Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat, contabilitatea se poate tine de administrator-cu diploma de studii economice?
Multumesc!
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Contabilitatea se poate tine de o persoana ce are cunostinte economice in domeniu.Bilantul insa se semneaza de o persoana cu studii economice superioare.