Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Buna ziua! Sunt consilier juridic stagiar inscris la ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Buna ziua! Sunt consilier juridic stagiar inscris la CCJ Bucuresti ...

Buna ziua! Sunt consilier juridic stagiar inscris la CCJ Bucuresti din august 2020, profesez din oct 2020 si am nevoie ca un consilier juridic definitiv sa imi semneze contractul de indrumare.
Bună ziua. Dar colegiul nu v-a repartizat un consilier juridic definitiv ? Asa ce avantaj aveti ca v-ati inscris in colegiu ?