Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Am avut o firma care din cauza colaboratorilor care nu ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Am avut o firma care din cauza colaboratorilor care nu au achitat ...

Am avut o firma care din cauza colaboratorilor care nu au achitat banii pentru serviciile oferite a intrat in faliment... anaful a considerat ca trebuie sa ma dea in judecata pentru atragerea raspunderii pe persoana fizica..bineinteles ca dupa ani de proces a castigat fiind in prezent nevoita sa achit o suma considerabila de bani..ma.intereseaza cum este procedura unde trebuie sa achit acesti bani ..sunt din constanta. Multumesc !
Cel mai simplu este sa mergeti la sediul AFP unde aveti domiciliul cu hotararea judecatoreasca. Eventual sa vorbiti la serviciul de executare silita persoane fizice.

Sper sa va fie de folos informatiile.