Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... am o inovatie brevetata si implementata in 1989, nu am ...
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

am o inovatie brevetata si implementata in 1989, nu am beneficiat ...

am o inovatie brevetata si implementata in 1989, nu am beneficiat de niciun profit de pe urma ei, inovatia produce profit si astazi intr.o societate comerciala, mai pot emite pretentii de la cei ce o folosesc, ce trebuie sa fac?
cititi art. 68 [ link extern ]