avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... am o inovatie brevetata si implementata in 1989, nu am ...
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

am o inovatie brevetata si implementata in 1989, nu am beneficiat ...

am o inovatie brevetata si implementata in 1989, nu am beneficiat de niciun profit de pe urma ei, inovatia produce profit si astazi intr.o societate comerciala, mai pot emite pretentii de la cei ce o folosesc, ce trebuie sa fac?
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 19:50, 26 Ianuarie 2021
cititi art. 68 [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Joc video neamt_anamaria@yahoo.com neamt_anamaria@yahoo.com Am si eu o intrebare... Daca administratorul unei societati produce un joc video, cum se procedeaza din punct de vedere legal acest lucru.. plssssss si ... (vezi toată discuția)
Idee joc online brandon5 brandon5 Buna ziua. Am o idee de joc online, joc care nu este cunoscut nici national, nici international. Cum ma pot proteja fata de un eventual furt de idee, ... (vezi toată discuția)
Cum legalizez o idee? Catadaniels Catadaniels Cum pot sa obtin drepturi de autor asupra unei ideei? Am o ideea privitoare la telefoanele mobile.Mi-am facut temele ideea nu a fost pusa in practica inca. ... (vezi toată discuția)