Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua. Sunt parte vătămată într-un proces ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua. Sunt parte vătămată într-un proces penal. Dacă ...

Bună ziua. Sunt parte vătămată într-un proces penal. Dacă vreau să-mi retrag plângerea cum trebuie să procedez? Mulțumesc
Bună dimineața!
Despre ce infracțiune este vorba?
Bună ziua.Distrugere art.253 NCP
Mergeti la organul judiciar si declarati ca va retrageti plangerea.
Mâine am procesul.Se poate maine?
La instanta?