Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua. Sunt parte vătămată într-un proces ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua. Sunt parte vătămată într-un proces penal. Dacă ...

Bună ziua. Sunt parte vătămată într-un proces penal. Dacă vreau să-mi retrag plângerea cum trebuie să procedez? Mulțumesc
Cu drag!

coco0205 a scris:

Mulțumesc

Persoanele cu handicap beneficiază de reducere sau scutire pentru cheltuieli de judecată? Mulțumesc.