Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... consultat resurse umane Buna ziua!Caut un consultat in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

consultat resurse umane Buna ziua!Caut un consultat in resurse ...

consultat resurse umane
Buna ziua!Caut un consultat in resurse umane,pentru a ma ajuta ,daca anuntul care a fost postat pe site-ul societatii este corect si conform legislatiei.Am vrut sa particip la un concurs,intr-o societate care se afla sub coordonarea Consiliului Judetean.Doar ca sunt puse conditii sa poate participa ,doar persoana pentru care a fost scos postul la concurs....conditii care si le-a trecut din din diploma si cv.
Multumesc!
Postati conditiile de participare la acel concurs.