Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Dacă ma sicaneaza cineva în trafic și ma agresează ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Dacă ma sicaneaza cineva în trafic și ma agresează verbal, ...

Dacă ma sicaneaza cineva în trafic și ma agresează verbal, cu persoana în dreapta drept martor lângă mine, politia poate sa facă ceva?
Luati-i numarul si sunati atunci la 112 si reclamati.
Și se poate face ceva concret?

gi-jane2 a scris:

Luati-i numarul si sunati atunci la 112 si reclamati.

Concret se v-or ocupa cei de la politie, cand il vor gasi, ca banuiesc ca nu o sa stea cuminte langa dvs sa ii astepte.