Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pentru intabulare gratuita, cadastru,ce acte mai am ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pentru intabulare gratuita, cadastru,ce acte mai am nevoie pe ...

Pentru intabulare gratuita, cadastru,ce acte mai am nevoie pe lângă act de vânzare cumpărare a terenului?
Nu e gratuită. Trebuie să achitați taxa pentru intabulare.