Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ma incadrez la norma de venit sau la sistem real?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ma incadrez la norma de venit sau la sistem real?

Buna ziua!

Am un PFA pe cod CAEN principal 6202 (consultanta IT), cod eligibil pentru norma de venit.

In noiembrie 2019 am adaugat inca cateva coduri CAEN (6201, 6203 si 6209), unele dintre ele nefiind eligibile pentru norma de venit.

In acest caz, eu ma incadrez la norma de venit sau la sistem real?
george-neagu, moderator