Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara. Acum 3 sapt am rambursat integral un ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara. Acum 3 sapt am rambursat integral un credit prima ...

Buna seara. Acum 3 sapt am rambursat integral un credit prima casa luat in 2017 prin BT. Cat dureaza sa primesc acordul de la FNGCIMM pt a radia ipoteca? La banca am sunat si ei nu au trimis dosarul la fond, spunandu-mi ca nu au termen legal pt face asta. Este adevarat? Ar putea sa ma duca mult timp cu chestia asta? Mulțumesc.
Iuliana.2021, utilizator
Apelati la avocat specializat în urgente daca va grăbiți și se va ocupa de caz.
Avocatii au competente legale în domeniu.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat