avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 546 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara. Acum 3 sapt am rambursat integral un ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara. Acum 3 sapt am rambursat integral un credit prima ...

Buna seara. Acum 3 sapt am rambursat integral un credit prima casa luat in 2017 prin BT. Cat dureaza sa primesc acordul de la FNGCIMM pt a radia ipoteca? La banca am sunat si ei nu au trimis dosarul la fond, spunandu-mi ca nu au termen legal pt face asta. Este adevarat? Ar putea sa ma duca mult timp cu chestia asta? Mulțumesc.
Ultima modificare: Luni, 22 Februarie 2021
Iuliana.2021, utilizator
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 20:57, 22 Februarie 2021
Apelati la avocat specializat în urgente daca va grăbiți și se va ocupa de caz.
Avocatii au competente legale în domeniu.
Ultima modificare: Luni, 22 Februarie 2021
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vanzare apartament luat prin programul prima casa euggen23 euggen23 Buna ziua tuturor, am o nelamurire in caz ca ma pueti ajuta. Prin februarie-martie 2010 am cumparat un apartament prin prima casa, iar acum as ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto shekerim shekerim Buna seara! Vineri prietenul meu a platit 118 milioane taxa auto, masina a trecut-o pe numele mamei sale, si in prezent el este plecat din tara are niste ... (vezi toată discuția)
Pentru cine a locuit in uk. se da urmatoarea speta. radutzublue radutzublue Rog   persoanele care au fost sau sunt in situatia urmatoare sa-mi ofere un sfat/raspuns la intrebarea mea. In 2016-2017 ajutat de un prieten si fiind la ... (vezi toată discuția)