Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Juramânt - functionar public
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Juramânt - functionar public

Juramânt În cazul în care un funcţionar public se transferă de la o instituţie publică la alta , trebuie să depună jurământul şi la instituţia la care s-a transferat?
Jolan.Tamas, utilizator
Nu se mai depune juramantul la transfer.