Forum Discuţii juridice Executare silită Bună seara. Am primit acu 2 zile o hotărâre privind ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună seara. Am primit acu 2 zile o hotărâre privind executarea ...

Bună seara. Am primit acu 2 zile o hotărâre privind executarea silita asupra conturilor bancare din cauza ca am uitat sa reziliez contractul cu compania apa dupa divorțul meu de soț acesta neplătind o factura ma dat in judecata eu neștiind, înștiințări ce venea tot la adresa lui nu mia spus nimic acuma eu am depus acte sa arat ca nu mai locuiesc acolo din 2014 factura neplătita fiind pe 2018. Întrebarea mea este daca mai pot face ceva mi sa inpus sa plătesc cheltuieli de judecata 1000 lei
Daca sunteți executat nu mai aveți ce sa faceți.
Faza de execuție este ultima...dupa hotărâre...
Il dati in judecata pe fostul sot si va recuperati banii.