avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 552 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar ...
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam ...

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam de mic copil ca ar fi stat de mult in București îl cheamă Iansinschi Victor Vanea dacă știe cineva ceva de el sa îmi trimitamesaj pe email chetelesu@gmail .com
Nu aici găsiți ajutor,postati pe fb,pe grupurile cu un nr mare de persoane,angajati un detectivi particular etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua caut un student pe nume chifor cristian a fost student ... Eufrat Eufrat Bună ziua CAUT UN FOST STUDENT OE NUME CHIFOR CRISTIAN NU ESTE NASCUT IN BUCUREȘTI a fost student la politehnica în anul 2005 circa. Rog cine deține ... (vezi toată discuția)
Tatăl in certificat Lilianav3 Lilianav3 Ma numesc spulber liliana alexandra si mai am 2 frați pe care îi cheamă Preda Cristian(1 an jumatate mai mare) si Preda Marian(3 ani mai mic)...Pe ... (vezi toată discuția)
Posibilitatea ca o mama sa isi gaseasca copilul pe care l-a dat spre adoptie Andreea-C Andreea-C Buna seara. Am o intrebare...si nu stiu unde sa-i caut raspunsul... Cunosc o persoana care si-a dat fata spre adoptie ....avand in vedere faptul ca tatal ei nu ... (vezi toată discuția)