Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Declaratii false in formularul FATCA
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Declaratii false in formularul FATCA

Buna ziua, care este termenul de prescriere a infractiunii penale de fals in declaratiile FATCA pretinse de banci la deschidere de conturi? In speta, ascunderea cetateniei americane a unui cetatean roman cu dubla cetatenie.
Anastasia gar, utilizator