Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dezbatere mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dezbatere mostenire

Buna ziua , in incheierea unei succesiuni notarul a transmis plata ce trebuie efectuata. Va rog sa imi spuneti ce se poate face daca onorariul cerut ni se pare foarte mare.
Alexandra1421, utilizator
Va multumesc celor ce mi-au dat un raspuns cu folos la ceea ce am intrebat. M-ati lamurit si va multumesc pt aceasta. O seara minunata va doresc.

Alexandra1421 a scris:

Buna ziua , in incheierea unei succesiuni notarul a transmis plata ce trebuie efectuata. Va rog sa imi spuneti ce se poate face daca onorariul cerut ni se pare foarte mare.

Care a fost răspunsul cu folos?
O seara buna!

raluk0207 a scris:

Care a fost răspunsul cu folos?

Alexandra1421, utilizator