avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 545 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dezbatere mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dezbatere mostenire

Buna ziua , in incheierea unei succesiuni notarul a transmis plata ce trebuie efectuata. Va rog sa imi spuneti ce se poate face daca onorariul cerut ni se pare foarte mare.
Ultima modificare: Marți, 16 Martie 2021
Alexandra1421, utilizator
Va multumesc celor ce mi-au dat un raspuns cu folos la ceea ce am intrebat. M-ati lamurit si va multumesc pt aceasta. O seara minunata va doresc.

Alexandra1421 a scris:

Buna ziua , in incheierea unei succesiuni notarul a transmis plata ce trebuie efectuata. Va rog sa imi spuneti ce se poate face daca onorariul cerut ni se pare foarte mare.

Care a fost răspunsul cu folos?
O seara buna!

raluk0207 a scris:

Care a fost răspunsul cu folos?

Ultima modificare: Joi, 18 Martie 2021
Alexandra1421, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dezbatere mostenire luculus luculus Buna ziua As dori sa aflu un pret aproximativ pentru o dezbatere de mostenire. Valoarea mostenirii este de cca. 100.000 lei (apartament 2 ... (vezi toată discuția)
Mosteniri,succesiuni rita1 rita1 Suntem 3 surori,parintii au murit acum 15,respectiv 8 ani,nu s-a facut succesiunea si doresc unele lamuriri: -Daca se mai poate face succesiunea si daca ... (vezi toată discuția)
Calculul taxei notariale pt mostenire astip astip Am mostenit 5000 de metrii patrati de teren intravilan, de la tatal meu decedat acum 4 luni. E inca teren viran undeva la marginea orasului. Cu titlu ... (vezi toată discuția)