Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara. Ce ți se poate întâmpla dacă cineva ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara. Ce ți se poate întâmpla dacă cineva îți știe ...

Buna seara. Ce ți se poate întâmpla dacă cineva îți știe datele din buletin? Poate face credit la o banca sau un abonament la telefonie mobila?Nu sunt angajat.
nu poate.
În mod legal nu are cum.
Ilegal însă se pot intampla multe și au existat astfel.de cazuri.