avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 143 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara. Ce ți se poate întâmpla dacă cineva ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara. Ce ți se poate întâmpla dacă cineva îți știe ...

Buna seara. Ce ți se poate întâmpla dacă cineva îți știe datele din buletin? Poate face credit la o banca sau un abonament la telefonie mobila?Nu sunt angajat.
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 10:47, 27 Martie 2021
nu poate.
În mod legal nu are cum.
Ilegal însă se pot intampla multe și au existat astfel.de cazuri.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce am de facut? plata abonament de care nu am beneficiat IoanaHagineagu IoanaHagineagu Acum aproape un an a fost incheiat pe numele meu un abonament de internet de catre o anumita persoana (consilier de teren) din Bucuresti in numele ... (vezi toată discuția)
Abonament telefonie mobila aselajusto aselajusto buna ziua in data de 7 august a expirat contractul la abonamentul de telefonie mobila, am depus doua cereri oline la ei pt schimbarea de pe abonament pe ... (vezi toată discuția)
Recuperatori datorie societate telefonie mobila elena10 elena10 buna seara! in septembrie 2008 am facut un abonament la un operator de telefonie mobila ,in iunie 2009 mi l-au suspendat mai avand de achitat 150 ron ,acum ... (vezi toată discuția)