Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Pensionar de invaliditate gr. 3, ma angajez cu ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Pensionar de invaliditate gr. 3, ma angajez cu contract individual de munca part time.

Buna ziua!
Va rog sa-mi spuneti daca sunt pensionar de invaliditate gr. 3, ma angajez cu contract individual de munca part time (4 ore pe zi), cat vor fi contributiile la stat, cat platesc eu si cat plateste angajatorul pentru salariul minim pe economie ?
Multumesc!
george-neagu, moderator
Vedeti acest link
[ link extern ] /