Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua,părinții mei ar vrea să treacă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua,părinții mei ar vrea să treacă apartamentul pe ...

Bună ziua,părinții mei ar vrea să treacă apartamentul pe numele meu dar să nu mai aibe drept sau să atace vreodată frate sau sotie,se poate face prin donare?
Ce sa caute pretul intr-un contract de întreținere?