Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Va rog sa imi spuneti cum se procedeaza in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Va rog sa imi spuneti cum se procedeaza in cazul in ...

Buna ziua,

Va rog sa imi spuneti cum se procedeaza in cazul in care firma noastra a adoptat masura Kurzarbeit cu reducerea programului cu 50% si acum se doreste trecerea la noua masura cu 80%. . Cum se opereaza in Revisal? Multumesc!
Se operează conform recomandărilor postate de Inspecția Muncii.
[ link extern ]
Multumesc!