Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua. Prietenul meu a obținut permisul Learner ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua. Prietenul meu a obținut permisul Learner in Anglia. ...

Buna ziua. Prietenul meu a obținut permisul Learner in Anglia. Pt a conduce in România și pt a fi valabil permisul, trebuie sa facă scoala auto in România? Mulțumesc.
~ Conținut șters la cerere ~