Forum Discuţii juridice Achiziţii publice In cazul in care am atestat de diriginte de santier, ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

In cazul in care am atestat de diriginte de santier, pot sa imi ...

In cazul in care am atestat de diriginte de santier, pot sa imi asigur serviciile de dirigentie pentru construirea propriei mele case, fara a intra in vre-un conflict de interese?
In mod normal ar trebui sa fie posibil.
Cel mai sigur este sa intrebati la ISCtii. care participa la receptia finala a ctiei.