Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Doresc să îmi înființez un PFA.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Doresc să îmi înființez un PFA.

Buna ziua
Doresc să îmi înființez un PFA,dar nu mai găsesc extrasul cd de casa,menționez că nu voi desfășura activitatea de la sediul(acasă) ci am găsit punct de lucru la un salon.
Cum sa sa înființez acest PFA ? Daca nu mai am in posesie extrasul..se poate înființa numai pe C.I..?.sediul..
Multumesc
george-neagu, moderator
Infiintarea o doriti pe adresa de domiciliu ?