avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 358 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... amenzi ad. financiara
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

amenzi ad. financiara

sint pfa si mi-am pierdut stampila,chitantier ,reg. incasari-plati,facturier ,pot fi amendat si cu cit/???? mentionez ca am dat anunt in ziar ,le-am declarat pierdute si nule si mi-am cumparat altele dar am uitat ca trebuie vizat de adm. reg.incasari-plati.....cu multumiri
Cel mai recent răspuns: ContSters109653 , utilizator 15:19, 6 Ianuarie 2010
Trebuie sa mergi la AFP sa le vizezi . Da poti fi amendata .
Expune-le situatia .

Succes

corina

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Facturare pfa keoke keoke Bună seara, Vă scriu cu speranţa că voi primi nişte lămuriri referittoare la eliberarea facturilor. M-am înregistrat în 2007 şi am avut activitate ... (vezi toată discuția)
Pfa ankalaura85 ankalaura85 M-am inregistrat la finante ca PFA cu obiectul agent marketing..as dori sa stiu ce obligatii imi revin? borderoul mi-l efectueaza compania cu care colaborez. (vezi toată discuția)
Activitate pfa cornelia radoi cornelia radoi buna ziua!sunt pfa de putin timp si azi am incasat primii bani,in urma activitatii desfasurate,si m-am lovit de o problema!am chitantier si facturier fiscal ... (vezi toată discuția)