Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... amenzi ad. financiara
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

amenzi ad. financiara

sint pfa si mi-am pierdut stampila,chitantier ,reg. incasari-plati,facturier ,pot fi amendat si cu cit/???? mentionez ca am dat anunt in ziar ,le-am declarat pierdute si nule si mi-am cumparat altele dar am uitat ca trebuie vizat de adm. reg.incasari-plati.....cu multumiri
Trebuie sa mergi la AFP sa le vizezi . Da poti fi amendata .
Expune-le situatia .

Succes

corina