Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... problema vanzare ziar online!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

problema vanzare ziar online!

buna ziua, am o problema, un prieten avea un ziar online, il vindea si i l am cumparat sa ma ocup de el platind online, dupa un timp nu am mai vrut si stiam ca i l pot inapoia daca vreau sa renunt, chestia e ca nu avea banii sa mi i inapoieze si riscam sa pierd ziarul si banii daca nu ii continuam activitatea, asa ca nu aveam de ales si i am dat acces la ziar si sa astept sa imi inapoieze banii, domnul nici pana acum nu mi a inapoiat banii pe ziar 400€, se poate rezolva cumva? am tranzactia si mesaje cu subiectul acesta..
albert1998, utilizator
Este o chestiune civila, nu este o chestiune penala, se poate rezolva in instanta civila. Bafta!